Profesyonel İnstagram Hesap Yönetimi

İnstagram Hesap Yönetimi

İnstagram hesap yönetimi işlemlerinde hesabın hayalet hesap yani spama düşmemesi için instagram kurallarına uymanız gerekiyor. Bu kurallar instagramdaki işlemlerin bir bütünü olarak zamana göre işliyor. Yani saatlik yapabileceğiniz takip, beğeni, takipten çıkma, mesaj gönderme DM, yorum yapma gibi özelliklerdir. Bu kurallara uymak için en sağlıklı yöntemi açıklıyoruz. Her yöntem uygun olabilir ancak herzaman tek bi IP adresinden bir hesap yönetimi ile instagramın belirlediği kurallara en yüksek düzeyde işlem yaptırabilirsiniz. Bir Ip adresi üzerinden iki hesap yönetimi yaparsanız bilin ki bu kurallar her iki hesap için yarı yarıya inmiş işlem sayısına eşittir.

En sağlıklı olarak instagram uygulaması üzerinden yapacağınız işlemlerdir. Ancak bizler birer insan olduğumuz için yapabileceklerimiz kısıtlıdır. Bu yüzden instagramın bizlere sunduğu api üzerinden işlem yaptırabiliyoruz. Takibi bu apileride kullanma sınırı vardır. Bu yüzden tek ip, tek hesap eşleşmesine uygun kullanmak en üst sınırlarda hesabınızı yönetmenizi sağlar.

Nasıl İnstagram Fenomeni Olunur?

İnstagram fenomenleri genel olarak fenomen olmadan önce ufak bir kullanıcı kitlesini hedef almışlardır. Ben sizlere burada beğeni ve takipçi gibi hizmet sunan firmalardan bu tür hizmetleri almadan nasıl instagram hesabınızın popülaritesini arttırıcağınızı anlatacam.

-Kendinizde bir hedef kitle yani insan topluluğu belirleyin. Örnek olarak sizin gibi hesap büyütmek isteyenleri göz önüne alabiliriz. Herhangi bir hashtag . . .

-Takipçi sayısı yüksek hesapları takip etmeniz size takipçi kazandırır. Çünkü api sistemiyle hesap yöneten kişiler büyük hesapları hedef alır ve takipçilerini takip ederler.

-Beğeni ve yorum yapmaya özen göstermelisiniz. Hesabınız daha yeniyken çekinmeden beğeni ve yorum yapın.

-Genel olarak 2 seçenek vardır; takibe takip ve özgün içerik üretmek. Takibe takip işlemlerinde de sizi takip edecek kişi fotoğraflarınıza bakacağı için özgün içerik göremezse sizi takip etmeyebilir. Bu nedenle profilinizi gizleyebilir ve 2-3 saat aralığında takip isteklerini onaylayabilirsiniz. Ancak profilinizi tamamen ve dikkat çekici şekilde doldurmanızda fayda var.

Gelelim instagram hesap yönetimi hizmeti veren kişilere. Bu tür bir hizmet alacaksanız eğer hizmet alacağınız yerin portföyünü incelemenizde fayda var. Öncelikle stratejik planlama yapılması gerekiyor. Daha sonra hedeflere ulaşmak adına ve doğal yollarla, özgün içeriklerle aylık planlama oluşturulur. İşlem başladıktan sonra hesabınız kendi kendine işlem yapmaya başlar.

Sizin yapmanız gereken sizden bilgi almak isteyen, iletişim kurmak isteyen insanlara instagram direct üzerinden iletişime geçmek olacaktır.